Doğrudan Paylaşın

Fethiye At Safari Turu

£ 100.00

Beğenilenlere EkleBeğenilenlere EklendiRemoved from wishlist 0
Karşılaştırmaya Ekle

Başlangıç ve ileri düzeyde at binmeyi seven misafirlerimiz için, Fethiye At Turu‘nun farklı rotalarını deneyimlemenizi öneriyoruz. Turumuzu sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye At Safari Turu

Fethiye At Safari Turu ile başlangıç ve ileri düzeyde at binmeyi seven misafirlerimiz için farklı rotalarını deneyimlemenizi öneriyoruz. Turumuzu sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz. Kayaköy’de eski Yunan evleri (Levissi) ve Ölüdeniz’i tepeden görme fırsatı sunan At Turumuz, size oldukça keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirme imkanı sunacaktır. En uygun Fethiye at safari fiyatları sitemizde.

Fethiye At Safari Tur Programlarımız

  • Sabah Hisarönü – Kayaköy (Levissi) At Turu…

    At Turumuz, Hisarönü’nden başlayarak 1 saat süren bir rotayı izler. Çam ağaçları arasındaki patika yolda ilerleyerek, eski Yunan kalıntılarıyla ünlü Kayaköy’e ulaşıyoruz. Burada çay ve gözleme bahçesinde 20 dakikalık bir mola veriyoruz. Sonrasında serbest zamanla Yunan Evleri (Levissi) ve eski kiliseyi gezip fotoğraflayabilirsiniz. Mola sonrasında aynı patika orman yoluyla başlangıç noktasına dönerek Kayaköy At Turumuzu tamamlıyoruz. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  • Öğleden Sonra Hisarönü – Ölüdeniz (Panoramik) At Turu…

    Ölüdeniz At Turu toplamda iki buçuk saat sürmektedir. Hisarönü’nden başlayarak çam ağaçları arasında muhteşem orman yollarını izleyerek bir saat süren bir rota üzerinden ilerliyoruz. Dünyaca ünlü Ölüdeniz’in turkuaz mavisi suyunu kuşbakışı olarak izleyebileceğimiz tepede 30 dakikalık bir mola veriyoruz. Ölüdeniz’in güzelliklerini ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekme fırsatı buluyoruz. Harika doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra bir saatlik kısa bir geri dönüş yolculuğuyla tekrar patika orman yollarını kullanarak başlangıç noktamıza dönüyoruz ve Ölüdeniz At Turumuzu tamamlıyoruz. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere vedalaşıyoruz

Fethiye At Safari Alınış Saatleri

Her bölge için zaman aralığı verilmiştir. Yoğunluğa ve trafik durumuna göre çok kısa süreli gecikme olabilir.
ÖlüdenizHisarönüOvacikÇalış
09:00 - 09:2009:00 - 09:2009:00 - 09:2009:00 - 09:20

Not: Fethiye At Turu, ileri düzey biniciler için rezervasyonla koşu imkanı sunmaktadır. İleri düzey biniciler özel olarak ayrılarak özel bir tur deneyimi yaşarlar. Ancak, bu istek tur öncesinde belirtilmezse, grup içinden ayrılarak koşu yapma imkanı sağlanamaz.
Tur esnasında koşu yapmak isteyen misafirlerin bu isteğin sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu da vurgulamak isteriz.

blank

Fethiye At Safari Turu
Fethiye At Safari Turu

£ 100.00

£ 100.00

Yetişkin +13 yaş
Çocuk 3-12 yaş
Beğenilenlere EkleBeğenilenlere EklendiRemoved from wishlist 0
Karşılaştırmaya Ekle

blank

Haftalık Bülten Kayıt

blank

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 by Ölüdeniz Tur Rezervasyon – Dizayn  4treeWEB.com

Ölüdeniz Tur Rezervasyon | Paket Tatil |  Turlar
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0